Firmamız 1963 yılında BACAKSIZLAR MOTOR YENİLEME SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. adıyla Adana bölgesinde kurulan ilk MOTOR YENİLEME atölyelerinden birisidir.

Kuruluşundan itibaren benzinli ve dizel motorlar ile kompresörlerin rektifiye ve bu motorlara ait yedek parçaların imalatlarını başarıyla gerçekleştirmiştir. Kısa sürede TÜRK OTOMOTİV SANAYİ ve yaptığı hizmetler neticesinde ülke genelinde aranan firma olmuştur.

Sürekli genişleyen müşteri yelpazesinden gelen talepler üzerine, firmamız hizmetlerine tezgâh kapasitesinde arttırarak 1972 yılında bünyesine TALAŞLI İMALAT bölümünü de eklemiştir. Bilgi, beceri, deneyim ve teknolojiyi, MOTOR YENİLEME bölümünde olduğu gibi TALAŞLI İMALAT bölümü bünyesinde de birleştirerek sektörde hizmetlerine devam etmektedir.

Gelişen teknolojiyi ve standartları yakından takip eden firmamız 2004 yılında ISO 9001:2000 ve 2009 Yılı itibari ile de ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir.

Profesyonel teknik yaklaşım, kaliteli ürün, makul fiyat ve hızlı teslimat bizlerin daimi hedefi olmuştur.

Misyonumuz
, Sanayii alanında teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek uluslararası standartlarda kaliteli ürün ve hizmet sunarak müşterilerimizi memnun etmektir.

Vizyonumuz, değişen müşteri ihtiyaçlarını yurtdışı pazarından temin etmek yerine AR-GE yatırımları yaparak ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktır.